splash
Velkommen
Vi tilbyr tradisjonelt er oversettelse, språkkurs i norsk, nederlandsk, polsk, spansk, russisk... We offers Norwegian language courses online on all levels.
Posted By sprakskole.com on 17 listopada, 2011

Du kan lære språket uten å forlate hjemmet, kontoret Du mister ikke tid til å komme på kurs individuelle undervisninger eller i små grupper individuelle lekser og overvåkning av resultater interessante leksjoner utført av kvalifiserte lærere kontinuerlig kontakt med læreren – undervisning gjennom Skype kursmaterieller inkludert i prisen Uansett hvor du er du kan lære […]

 

Pani Iwona, nauczyciel języka niemieckiego

Posted By sprakskole.com on 29 listopada, 2011

Pani Iwona, nauczyciel języka niemieckiego
Pani Iwona posiada nie tylko szeroką wiedzę zawodową (handel zagraniczny, pilotaż wycieczek zagranicznych) ale też doskonale potrafi nawiązać dobry kontakt z uczniami, zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.

Zna nie tylko niemiecki literacki, ale również codzienny, potoczny język Niemców – co wynika z codziennych, zawodowych kontaktów z Niemcami.

Interesuje się geografią Polski i świata, przyrodą, zabytkami, uwielbia czytać książki – od przygodowych, kryminałów, obyczajowych poprzez romanse do popularno-naukowych.

Bardzo ważna jest dla Pani Iwony lektura czasopism zagranicznych w języku niemieckim.

Oprócz tego, Pani Iwona uprawia sporty – obecnie jest to jazda na rowerze.

Cechy charakteru: komunikatywność,
odpowiedzialność, solidność, cierpliwość

Pani Iwona mówi o sobie: Lubię ludzi i pracę z nimi, kontakty sprawiają mi przyjemność. Nie boję się nowych wyzwań. Jestem otwarta na ludzkie sprawy i problemy.

Tags: ,

Similar Posts
Posted in Nauczyciele

Comments are closed.