splash
Velkommen
Vi tilbyr tradisjonelt er oversettelse, språkkurs i norsk, nederlandsk, polsk, spansk, russisk... We offers Norwegian language courses online on all levels.
Posted By sprakskole.com on 17 listopada, 2011

Du kan lære språket uten å forlate hjemmet, kontoret Du mister ikke tid til å komme på kurs individuelle undervisninger eller i små grupper individuelle lekser og overvåkning av resultater interessante leksjoner utført av kvalifiserte lærere kontinuerlig kontakt med læreren – undervisning gjennom Skype kursmaterieller inkludert i prisen Uansett hvor du er du kan lære […]

 

Pani Justyna – nauczyciel angielskiego

Posted By sprakskole.com on 29 listopada, 2011

Pani Justyna – nauczyciel angielskiego

Od pierwszego roku studiów filologicznych, tj. od 1998 roku pracuję jako lektor i nauczyciel języka angielskiego, traktując to nie tylko jako wyzwanie zawodowe, ale głównie jako pasję życiową.

Do nauczania podchodzę ambicjonalnie, opracowując własne programy nauczania, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, wychodząc naprzeciw jego potrzebom i celom. W pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą zarówno w czasie studiów, jak i podczas pobytu w krajach anglosaskich: Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dzieląc się tą wiedzą z uczniami pragnę ich zainteresować nie tylko językiem, ale i kulturą danego kraju.

Mam bogate doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, na kursach grupowych i indywidualnych, języka ogólnego, jak i biznesowego.

Sama organizuję i przeprowadzam w ramach wolontariatu warsztaty i kursy językowe dla młodzieży, także tej ze środowisk wykluczonych.

Pomimo ukończenia studiów magisterskich cały czas się dokształcam, uczestnicząc w kursach i warsztatach dla nauczycieli języka. Inwestuję też w programy do nauczania oraz pomoce edukacyjne, a podczas realizacji programu zajęć korzystam z najnowocześniejszych zdobyczy techniki.

W środowisku lektorów uważana jestem za osobę energiczną i kreatywną, która z każdych rutynowych zajęć potrafi stworzyć niezapomnianą przygodę w głąb języka angielskiego.

Tags:

Similar Posts
Posted in Nauczyciele

Comments are closed.