splash
Velkommen
Vi tilbyr tradisjonelt er oversettelse, språkkurs i norsk, nederlandsk, polsk, spansk, russisk... We offers Norwegian language courses online on all levels.
Posted By sprakskole.com on 17 listopada, 2011

Du kan lære språket uten å forlate hjemmet, kontoret Du mister ikke tid til å komme på kurs individuelle undervisninger eller i små grupper individuelle lekser og overvåkning av resultater interessante leksjoner utført av kvalifiserte lærere kontinuerlig kontakt med læreren – undervisning gjennom Skype kursmaterieller inkludert i prisen Uansett hvor du er du kan lære […]

 

Pani Lidka, nauczyciel języka włoskiego

Posted By sprakskole.com on 29 listopada, 2011

Nazywam się Lidia Rwidan.
Mam 27 lat i jestem absolwentka politologii na UWr, a aktualnie studentką italianistyki na Uniwersytecie w Cardiff.

Jednak moja przygoda z Italią i językiem włoskim zaczęła się…jeszcze w dzieciństwie…od zawsze bowiem pragnęłam nauczyć się tego języka.

Pierwsze kroki stawiałam na lektoracie, potem były wyjazdy na stypendia i staże w Genui i Mediolanie.

Aktualnie, jak już wspomniałam wcześniej, studiuję italianistykę na Uniwersytecie w Cardiff w Walii, co pozwala mi jeszcze lepiej rozwinąć moje umiejętności językowe.

Jest to moja życiowa pasja, jak i praca, a Włochy są dla mnie miejscem szczególnym, gdzie powracam często i za każdym razem odkrywam coś nowego…

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tym przepięknym językiem, jak i kultura tego regionu, do wspólnej pracy i zabawy na naszych zajęciach online. E’ una cosa meravigliosa, ve lo giuro!

Un abbraccio grande!

Tags: ,

Similar Posts
Posted in Nauczyciele

Comments are closed.