splash
Velkommen
Vi tilbyr tradisjonelt er oversettelse, språkkurs i norsk, nederlandsk, polsk, spansk, russisk... We offers Norwegian language courses online on all levels.
Posted By sprakskole.com on 17 listopada, 2011

Du kan lære språket uten å forlate hjemmet, kontoret Du mister ikke tid til å komme på kurs individuelle undervisninger eller i små grupper individuelle lekser og overvåkning av resultater interessante leksjoner utført av kvalifiserte lærere kontinuerlig kontakt med læreren – undervisning gjennom Skype kursmaterieller inkludert i prisen Uansett hvor du er du kan lære […]

 

Pani Patrycja, nauczyciel języka angielskiego

Posted By sprakskole.com on 29 listopada, 2011

Pani Patrycja, nauczyciel języka angielskiego

Nazywam się Patrycja i jestem nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam dwa kierunki filologię angielską oraz zarządzanie i komunikację społeczną.

Angielski to bardzo piękny i pełen ciekawostek język więc warto się go uczyć. Z przyczyn ekonomicznych jest to też najczęściej używany język…więc zachęcam do jego nauki.

Metody nauki są różne. Ja duży nacisk stawiam na konwersacje i umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach.

Ważne też jest aby w czasie nauki poznawać nowe słownictwo i dowiadywać się czegoś ciekawego o krajach angielskiego obszaru językowego.

Tags:

Similar Posts
Posted in Nauczyciele

Comments are closed.