Wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe. Zlecając tłumaczenie, można wybrać tryb szybki lub zwyczajny. Tłumaczenia szybkie wykonujemy z dnia na dzień, lub – po wcześniejszym ustaleniu – tego samego dnia. Tłumaczenia zwykłe wykonywane są w terminie 2 – 4 dni, jeśli tekst liczy do 10 stron. Powyżej 10 stron zlecenia terminy ustalamy indywidualnie.

Teksty do tłumaczeń przyjmujemy w wersji elektronicznej. W przypadku zlecenia tłumaczenia w wersji papierowej – prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Tłumaczenia przysięgłe do wstępnej wyceny przyjmujemy również w postaci skanów wysłanych na nasz adres e-mail lub jako załącznik w formularzu.

Tłumaczymy w dowolnych kombinacjach językowych. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne z poszczególnych dziedzin. Tłumaczenia specjalistyczne są wyceniane indywidualnie.

Tłumaczenia ustane wyceniane są indywidualnie. W celu zlecenia wyceny, prosimy o kontakt i jak najdokładniejszy opis sytuacji, z podaniem terminu oraz przewidywanej ilości czasu potrzebnej na tłumaczenie. Tłumaczenia ustne wykonujemy za pomocą telefonii internetowej lub w inny, ustalony sposób.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Categories: Tłumaczenia